Haber

Kayserispor’dan Ömer Erdoğan’a yanıt

Alanyaspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan’ın Kayserispor’un eski başkanı Berna Gözbaşı hakkında yaptığı açıklamaya Kayserispor basın sözcüsü Samet Koç yanıt verdi. Samet Koç, “Kayserispor camiası Allah’ın sevgili kullarıdır. Onun için Çağdaş hocayı bize verdiğiniz için teşekkür ediyoruz.”

Kayserispor, sezon başında Kayserispor ile adı anılan ve sözleşmesi yapılmayan Ömer Erdoğan’ın hafta sonu oynanan lig maçı sonrası yaptığı açıklamalara yanıt verdi. Kayserispor basın sözcüsü Samet Koç, teknik direktör Ömer Erdoğan’ın Kayserispor’un transfer yasağının kendisinden gizlendiği ve bu durumun güvensizlik yarattığı yönündeki açıklamalarına yanıt verdi. Sosyal paylaşım platformundaki hesabından açıklama yapan Samet Koç, Ömer Erdoğan’ın doğruyu söylemediğine dikkat çekti.

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, Ömer Erdoğan’ın daha olgun ve doğru bir duruş sergilemesini isteyerek, “Sevgili Ömer, İtalya’dan döndüğünüz gece Etiler’de Berna Başkanımla görüşmeye katıldım. Umrumda değil. ama daha olgun ve doğru bir duruş göstermeni beklerdim. Her işte bir hayır vardır Kayserispor camiası Allah’ın sevgili kullarıdır. Bu yüzden Çağdaş hocayı bize verdiğiniz için teşekkür ederiz.” – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu