Haber

Dilan Polat’ı Çocuklarıyla Paylaşıp Merhamet İsteyen Hayranını “Herkes Hata Yapar” Diyerek Çıldırdı

Pek çok hayır işi yaptığını gösteren/söyleyen dikkat çekici sosyal medya paylaşımlarıyla ‘Türk halkının kalbini kazanan’ fenomen Dilan Polat, kara para akladığı gerekçesiyle tutuklu yargılanıyor. Ancak hayranlarının ona olan inancı ne tezlerle, ne de kanıtlanmış belgelerle sarsılacak değil. Bir kullanıcının Twitter’da Dilan Polat isyanı gündem oldu.

Dilan Polat ve Engin Polat kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamalarıyla karşı karşıya kaldı. Bu iddialar sonucunda mal varlığına devlet tarafından el konuldu ve hakkında resmi soruşturma başlatıldı. 1 Kasım’da gözaltına alınan çift, dün gece çıkarılan yakalama kararının ardından cezaevine gönderildi.

Soruşturmaya kadar kamuoyunun kalbini kazanan Dilan Polat, yaptığı açıklamada markanın sadece sosyal medyadaki yüzü olduğunu ve fatura kesmeyi bile bilmediğini söyledi.

‘Gerçekten işini hakkıyla yapmış olmalı’, ne hakkındaki dolandırıcılık iddiaları ne de ortaya çıkan belge ve deliller Dilan Polat’ı kamuoyunun gözünden silmeye yetmiyor.

Dilan Polat, Instagram’da sık sık yaptığı paylaşımlarla,

Yaptığı iyiliklerle,

Ve son olarak alışveriş merkezinde altın tozuyla Türk kahvesi içip, tek seferde milyonlarca lira harcamasıyla gündeme geldi.

Ne olursa olsun Dilan Polat’ı savunan bir hayran Twitter’da “O da bir anne, bu kadar yeter!” Sosyal medyada ve haberlerde Dilan Polat’la ilgili yorumculara seslendi.

Dilan Polat’ı “Herkes hata yapabilir” diyerek savunan kullanıcı, “Bir anneye bu kadar yüklenmeyin” diyerek isyan etti ve af diledi.

İşte o yazı??

Kullanıcının Dilan Polat isyanına ilişkin yaptığı yorumlar ders niteliğindeydi:

??

??

??

??

??

??

Bu yorumlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

aglasunajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu